Newsflash

Již druhou dekádou se studenti naší školy pravidelně účastní středoškolské futsalové ligy. Jedná se o celorepublikovou soutěž, kterou zaštiťuje Fotbalová asociace České republiky. Za mé třináctileté působení na Obchodní akademii Dr. Edvarda Beneše jsme nedosáhli takového úspěchu, jako právě letos.

V prvním kole této dlouhodobé soutěže jsme se v listopadu utkali s družstvy z SPŠ a VOŠ Kladno a SOŠ a SOU Dubská Kladno. Všichni jsme věděli, že do dalšího kola postoupí dva týmy. V našem prvním zápase jsme celkem jasně porazili výběr SOŠ a SOU Dubská Kladno 3:1 a vzhledem k tomu, že náš soupeř již předtím podlehl SPŠ a VOŠ Kladno, jsme měli postup jistý. V posledním zápase prvního kola tak šlo již jen o nasazení do dalšího kola a o sportovní čest. Zápas jsme nezačali dobře a v poločase jsme prohrávali 1:3, avšak dílem zlepšeného výkonu v druhé půli, dílem podceněním soupeře našeho týmu jsme výsledek otočili a nakonec vyhráli 4:3.

V druhém kole, které se hrálo o tři týdny později,

RSS kanál na stránkách OA Slaný PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Září 2008 13:16

Na stránky Obchodní akademie byl přidán RSS kanál. RSS kanál vám umožní mít novinky z našich stránek ihned po ruce. K


odběru RSS kanálu se přihlásíte kliknutím na následující obrázek feed-icon.

 

Chcete mít novinky z našich stránek přímo na Seznam.cz? Postup je následující:

1) Na stránce www.seznam.cz je dole tlačítko "Přidat obsah", klikněte na něj

2)Po otevření nabídky vyberte možnost z levého sloupce "Moje RSS"

3)Jako URL RSS Kanálu vyplňte:

 http://www.oaslany.cz/index.php?option=com_content&view=frontpage&format=feed&type=rss

4)Pak už jen stačí kliknout na tlačítko "Přidat" a po té na tlačítko "Uložit nastavení"

To je vše.Smile

LAST_UPDATED2