Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Prezentiáda PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ing. Martina Dlouhá   
Čtvrtek, 04 Květen 2017 08:20
IMG 20170418 122429 HDR-small

Dne 18. 4. se studenky třetího ročníku Barbora Cimrmanová a Veronika Ničová zúčastnily krajského kola v soutěži prezentačních dovedností v Praze. Úkolem bylo ve školním (nominačním) kole vytvořit prezentaci na zadané téma. Prezentace byla elektronicky předána porotě, která zvolila ty nejlepší z různých škol a pozvala je na krajské kolo. Děvčata si mohla zvolit ze dvou témat, a to Láska, sex a něžnosti a Nejpřínosnější vynález. Zvolila si první variantu a postoupila. V krajském kole se musela utkat s devíti dalšími týmy. Většina týmů zvolila stejné téma, takže konkurence byla veliká. Cílem bylo odprezentovat prezentaci, co nejlépe a samozřejmě kromě prezentace byl hodnocen ústí projev, vystupování, vhled, oční kontakt a další. I přes potíže, které děvčata postihly, si vedla velice dobře a ukázala, že umí improvizovat a jen tak je něco nerozhodí. I přes veškeré úsilí do finálního kola, které se konalo v Brně, nepostoupila. Organizačně soutěž až tak dobře nedopadla, ale i tak se jedná o zdařilý projekt.

        Ing. Martina Dlouhá

LAST_UPDATED2