Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Mezinárodní projektové setkání PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ing. Michaela Seghmanová   
Pondělí, 05 Říjen 2015 12:22

 

SlanskaRadnice-2015-cislo-15-strana7-2pol-vyrez

 

Zítra, 6. října 2015, začne třídenní pracovní schůzka partnerů zapojených do projektu Our landscape. Our home. Our school. O aktivitách projektu informuje článek v aktuálním čísle Slánské radnice (str. 7). Nebo pouze článek zde.

 

 

Ing. Michaela Seghmanová

ředitelka Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše

LAST_UPDATED2