Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Draci z obchodky v krajském kole Prezentiády 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel spravce   
Středa, 06 Květen 2015 08:30

Jako studenti 3. A (Magdaléna Beťková, Dana Novotná, Marek Ferjanc a Tereza Kosová) jsme se zapojili do soutěže "Prezentiáda". Měli jsme možnost vybrat si ze dvou témat. Moje hra a Fundraisingový projekt (=charitativní akce). Po vzájemné domluvě jsme se rozhodli pro charitativní akci, zaměřenou na pomoc dětem v dětském domově.
Po úspěšném splnění nominačního kola, kde jsme projekt museli vypracovat ve Wordu, Exelu a Power pointu, jsme se zúčastnili krajského kola, na němž jsme měli projekt osobně prezentovat. To se konalo 10. dubna 2015 od 9:00 v Metropolitní univerzitě v Praze.
I s námi představilo 4-členné porotě svoji práci 13 týmů ze středních škol Středočeského kraje. Zaznělo mnoho originálních nápadů, a jelikož jsem byla jako náhradník, tak můžu říci, tedy alespoň si myslím, že jsme prezentaci měli lepší, než porota tvrdila. Ale i 11. místo v kraji je krásné. Vzhledem k tomu, že před námi byla hlavně gymnázia, tak i toto je velký úspěch.
Teď už víme co a jak, kdybychom se soutěže účastnili i příští rok. Určitě jsme získali spoustu nových poznatků a zkušeností a do dalšího ročníku se ještě lépe připravíme.

Tereza Kosová, 3.A

Zde si můžete prohlédnout záznam.

LAST_UPDATED2