Newsflash

Již druhou dekádou se studenti naší školy pravidelně účastní středoškolské futsalové ligy. Jedná se o celorepublikovou soutěž, kterou zaštiťuje Fotbalová asociace České republiky. Za mé třináctileté působení na Obchodní akademii Dr. Edvarda Beneše jsme nedosáhli takového úspěchu, jako právě letos.

V prvním kole této dlouhodobé soutěže jsme se v listopadu utkali s družstvy z SPŠ a VOŠ Kladno a SOŠ a SOU Dubská Kladno. Všichni jsme věděli, že do dalšího kola postoupí dva týmy. V našem prvním zápase jsme celkem jasně porazili výběr SOŠ a SOU Dubská Kladno 3:1 a vzhledem k tomu, že náš soupeř již předtím podlehl SPŠ a VOŠ Kladno, jsme měli postup jistý. V posledním zápase prvního kola tak šlo již jen o nasazení do dalšího kola a o sportovní čest. Zápas jsme nezačali dobře a v poločase jsme prohrávali 1:3, avšak dílem zlepšeného výkonu v druhé půli, dílem podceněním soupeře našeho týmu jsme výsledek otočili a nakonec vyhráli 4:3.

V druhém kole, které se hrálo o tři týdny později,

Předání maturitních vysvědčení PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ing. Michaela Seghmanová   
Pondělí, 02 Červen 2014 09:31

Slavnostní předání maturitních vysvědčení proběhne již tradičně v kapli Zasnoubení Panny Marie v bývalé piaristické koleji ve Slaném, a to v těchto termínech:

  • v pondělí 2. června 2014 od 17.00 hodin 4. A, od 18.00 hod třída 4. C,
  • ve čtvrtek 5. června 2014 od 17 hodin třída 4. B.