Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Předání maturitních vysvědčení PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ing. Michaela Seghmanová   
Pondělí, 02 Červen 2014 09:31

Slavnostní předání maturitních vysvědčení proběhne již tradičně v kapli Zasnoubení Panny Marie v bývalé piaristické koleji ve Slaném, a to v těchto termínech:

  • v pondělí 2. června 2014 od 17.00 hodin 4. A, od 18.00 hod třída 4. C,
  • ve čtvrtek 5. června 2014 od 17 hodin třída 4. B.