Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Rozvrhy školy PDF Tisk Email
Napsal uživatel spravce   
Pondělí, 26 Květen 2014 08:54

Rozvrhy pro školní rok 2015/2016 - aktualizace 22.12.2015:

Rozvrhy_trid.pdf

Souhrn rozvrhu tříd

 

Poznámka:

Rozvrhy nezahrnují změny vztahující se k suplování.

Aktuální odlišnosti k danému dni najdete po přihlášení na www.skolaonline.cz

 

LAST_UPDATED2