Newsflash

Již druhou dekádou se studenti naší školy pravidelně účastní středoškolské futsalové ligy. Jedná se o celorepublikovou soutěž, kterou zaštiťuje Fotbalová asociace České republiky. Za mé třináctileté působení na Obchodní akademii Dr. Edvarda Beneše jsme nedosáhli takového úspěchu, jako právě letos.

V prvním kole této dlouhodobé soutěže jsme se v listopadu utkali s družstvy z SPŠ a VOŠ Kladno a SOŠ a SOU Dubská Kladno. Všichni jsme věděli, že do dalšího kola postoupí dva týmy. V našem prvním zápase jsme celkem jasně porazili výběr SOŠ a SOU Dubská Kladno 3:1 a vzhledem k tomu, že náš soupeř již předtím podlehl SPŠ a VOŠ Kladno, jsme měli postup jistý. V posledním zápase prvního kola tak šlo již jen o nasazení do dalšího kola a o sportovní čest. Zápas jsme nezačali dobře a v poločase jsme prohrávali 1:3, avšak dílem zlepšeného výkonu v druhé půli, dílem podceněním soupeře našeho týmu jsme výsledek otočili a nakonec vyhráli 4:3.

V druhém kole, které se hrálo o tři týdny později,

Úklid lesoparku Háje PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mgr. Filip Dolejší   
Úterý, 08 Duben 2014 09:10

Úklid lesoparku Háje

V pátek 4. 4. 2014 studenti třídy 4.B Obchodní akademie ve Slaném se vydali na Háje, aby tuto část města vyčistili od odpadků. Někteří se svého úkolu zhostili svědomitě, jiní doslova a do písmene pouze paběrkovali. V každém případě úkol byl splněn a odměnou studentům byl nejen pocit z dobře vykonané práce, ale i nižší účtovaná cena za pronájem městského centra Grand pro potřebu uspořádání jejich maturitního plesu.

uklid1

uklid2

LAST_UPDATED2