Newsflash

Již druhou dekádou se studenti naší školy pravidelně účastní středoškolské futsalové ligy. Jedná se o celorepublikovou soutěž, kterou zaštiťuje Fotbalová asociace České republiky. Za mé třináctileté působení na Obchodní akademii Dr. Edvarda Beneše jsme nedosáhli takového úspěchu, jako právě letos.

V prvním kole této dlouhodobé soutěže jsme se v listopadu utkali s družstvy z SPŠ a VOŠ Kladno a SOŠ a SOU Dubská Kladno. Všichni jsme věděli, že do dalšího kola postoupí dva týmy. V našem prvním zápase jsme celkem jasně porazili výběr SOŠ a SOU Dubská Kladno 3:1 a vzhledem k tomu, že náš soupeř již předtím podlehl SPŠ a VOŠ Kladno, jsme měli postup jistý. V posledním zápase prvního kola tak šlo již jen o nasazení do dalšího kola a o sportovní čest. Zápas jsme nezačali dobře a v poločase jsme prohrávali 1:3, avšak dílem zlepšeného výkonu v druhé půli, dílem podceněním soupeře našeho týmu jsme výsledek otočili a nakonec vyhráli 4:3.

V druhém kole, které se hrálo o tři týdny později,

Vyhlášení 2. kola voleb do školské rady PDF Tisk Email
Napsal uživatel spravce   
Středa, 26 Březen 2014 00:00

Vzhledem k tomu, že při volbách do školské rady ve dne 26.03.2014 nebyl řádně zvolen žádný zástupce z řad zletilých žáků a zákonných zástupců nezletilých žáků, předsedkyně školské rady Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Slaný v souladu s § 167 odst. 4 zákona 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním a vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuje 2. kolo doplňovacích voleb do školské rady, kterými bude zvolen jeden zástupce z řad zletilých žáků a zákonných zástupců nezletilých žáků, které se budou konat ve středu 23. 04. 2014 od 10:00 do 16:00 hod v klubovně (místnost 8 v přízemí staré budovy).
Průběh voleb bude zajišťovat tříčlenný přípravný výbor - předseda Mgr. Zdeněk Víšek, členové - Ing. Andrea Kadeřábková a Ing. Iva Vršínská
Přípravný výbor zajišťuje hlasovací lístky pro volby členů školské rady a formou zápisu eviduje všechny osoby oprávněné volit členy školské rady, eviduje návrhy na kandidáty, zaznamenává výsledky hlasování, vyhlašuje výsledky voleb.
Dodatečné návrhy na kandidáty je možné podávat přípravnému výboru do úterý 22. 04. 2014.
Dne 22. 04. 2014 přípravný výbor zveřejní seznam kandidátů na nástěnce ve sborovně školy.
Slaný 26. 03. 2014
PhDr. Pavla Kaňková, v. r.
předsedkyně školské rady                                                    Dokument ve formátu pdf.

LAST_UPDATED2