Newsflash

Již druhou dekádou se studenti naší školy pravidelně účastní středoškolské futsalové ligy. Jedná se o celorepublikovou soutěž, kterou zaštiťuje Fotbalová asociace České republiky. Za mé třináctileté působení na Obchodní akademii Dr. Edvarda Beneše jsme nedosáhli takového úspěchu, jako právě letos.

V prvním kole této dlouhodobé soutěže jsme se v listopadu utkali s družstvy z SPŠ a VOŠ Kladno a SOŠ a SOU Dubská Kladno. Všichni jsme věděli, že do dalšího kola postoupí dva týmy. V našem prvním zápase jsme celkem jasně porazili výběr SOŠ a SOU Dubská Kladno 3:1 a vzhledem k tomu, že náš soupeř již předtím podlehl SPŠ a VOŠ Kladno, jsme měli postup jistý. V posledním zápase prvního kola tak šlo již jen o nasazení do dalšího kola a o sportovní čest. Zápas jsme nezačali dobře a v poločase jsme prohrávali 1:3, avšak dílem zlepšeného výkonu v druhé půli, dílem podceněním soupeře našeho týmu jsme výsledek otočili a nakonec vyhráli 4:3.

V druhém kole, které se hrálo o tři týdny později,

Jazyková olympiáda PDF Tisk Email
Napsal uživatel spravce   
Čtvrtek, 27 Březen 2014 13:49

Dne 18.3. proběhla v Lounech Jazyková olympiáda pro střední odborné školy. Naši školu reprezentovali čtyři žáci a všichni úspěšně postoupili do ústní části zkoušky.

Vynikající výkon předvedli především studenti němčiny: Nikola Hořejší ze 3.B. získala diplom za vynikající výkon a Vojtěch Solař ze 3.A. obsadil 1. místo v německém jazyce.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

2014brezen-Jazykova olympiada.m

LAST_UPDATED2