Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Jazyková olympiáda PDF Tisk Email
Napsal uživatel spravce   
Čtvrtek, 27 Březen 2014 13:49

Dne 18.3. proběhla v Lounech Jazyková olympiáda pro střední odborné školy. Naši školu reprezentovali čtyři žáci a všichni úspěšně postoupili do ústní části zkoušky.

Vynikající výkon předvedli především studenti němčiny: Nikola Hořejší ze 3.B. získala diplom za vynikající výkon a Vojtěch Solař ze 3.A. obsadil 1. místo v německém jazyce.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

2014brezen-Jazykova olympiada.m

LAST_UPDATED2