Newsflash

Již druhou dekádou se studenti naší školy pravidelně účastní středoškolské futsalové ligy. Jedná se o celorepublikovou soutěž, kterou zaštiťuje Fotbalová asociace České republiky. Za mé třináctileté působení na Obchodní akademii Dr. Edvarda Beneše jsme nedosáhli takového úspěchu, jako právě letos.

V prvním kole této dlouhodobé soutěže jsme se v listopadu utkali s družstvy z SPŠ a VOŠ Kladno a SOŠ a SOU Dubská Kladno. Všichni jsme věděli, že do dalšího kola postoupí dva týmy. V našem prvním zápase jsme celkem jasně porazili výběr SOŠ a SOU Dubská Kladno 3:1 a vzhledem k tomu, že náš soupeř již předtím podlehl SPŠ a VOŠ Kladno, jsme měli postup jistý. V posledním zápase prvního kola tak šlo již jen o nasazení do dalšího kola a o sportovní čest. Zápas jsme nezačali dobře a v poločase jsme prohrávali 1:3, avšak dílem zlepšeného výkonu v druhé půli, dílem podceněním soupeře našeho týmu jsme výsledek otočili a nakonec vyhráli 4:3.

V druhém kole, které se hrálo o tři týdny později,

Jazykové olympiády 2011 PDF Tisk Email
Napsal uživatel spravce   
Úterý, 01 Březen 2011 00:00
Úspěšná reprezentace naší školy na jazykových soutěžích:
Lucie Graulichová 3.B obsadila 3. místo v okresním kole Olympiády v německém jazyce / Kladno 14.02.2011
Ivana Krejzová 3.A obsadila 3. místo v německém jazyce na Jazykové olympiádě středních odborných škol. /Louny 29.03.2011
Robin Pospíšil reprezentoval naší školu v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce a obsadil 5. místo /Kladno 17.02.2011
Tezera Šuláková (NEJ), Denisa Čistá a Robin Pospíšil  (ANJ) se probojovali do finále jazykové soutěže v v Lounech a umístili na předních místech. 

 

PhDr. Pavla Kaňková
LAST_UPDATED2