Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

4. ročník mezitřídního volejbalového turnaje OA Slaný PDF Tisk Email
Články
Napsal uživatel Mgr. Filip Dolejší   
Středa, 18 Prosinec 2013 10:38

V čase předvánočním se již počtvrté utkaly týmy jednotlivých tříd naší obchodní akademie, aby změřily své síly ve volejbalu smíšených družstev. Postupně se v rámci systému „každý s každým“  utkaly všechny výběry prvních až třetích ročníků. Svého premiérového vítězství se nakonec dočkala třída 3.B, která jako jediná nenašla přemožitele, a dokonce neprohrála ani jediný set. Za pozitivní jev by se jistě daly považovat i výkony žáků prvních ročníků.

DSC03009m DSC03013m DSC03014m
2013prosinec-volejbal
LAST_UPDATED2