Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Předvánoční španělština PDF Tisk Email
Články
Napsal uživatel spravce   
Středa, 18 Prosinec 2013 09:57

Dne 18.12.2013 navštívila naší školu Cristina - stážistka ze Španělska. Udělala nám dvouhodinou prezentaci o Španělsku. Studenti měli možnost zužitkovat své znalosti ze španělštiny a pohovořit si s rodilou mluvčí. V předvánoční atmosféře jsme si zazpívali i některé typické španělské koledy. Cristina bude u nás do září příštího roku a naši studenti mají možnost se každý pátek účastnit konverzačních setkání - Spanish club - v prostorách informačního centra Slaný.

Mgr. Martina Viková                  VIDEO:

2013-SPA1-500


LAST_UPDATED2