Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Drážďany 2013 PDF Tisk Email
Články
Napsal uživatel spravce   
Úterý, 17 Prosinec 2013 11:14

Každý rok počátkem září dostávám od žáků dvě otázky: "Pojedeme letos zase do Drážďan?" Poté se ozvou 4. ročníky s prosbou a dotazem: "Zatancujete nám s učiteli na maturitním plese?" Jelikož obě akce patří k tomu příjemnějšímu, co nás vždy ve školním roce čeká, je má odpověď  kladná. A tak se i letos 16.12.2013 vydala karavana čtyř autobusů směrem do Drážďan. Již při příchodu na trhy jsme ucítili vůni svařáku, klobás, punče a jiných pochoutek, které neodmyslitelně patří ke koloritu Vánoc. Počasí přálo, plné nákupní tašky svědčily o úspěšném nákupu dárků a s pocitem klidu a spokojenosti jsme se vrátili domů.  A v lednu nás čeká ta druhá příjemná akce.

PhDr. Pavla Kaňková

Drazdany2013

LAST_UPDATED2