Newsflash

Již druhou dekádou se studenti naší školy pravidelně účastní středoškolské futsalové ligy. Jedná se o celorepublikovou soutěž, kterou zaštiťuje Fotbalová asociace České republiky. Za mé třináctileté působení na Obchodní akademii Dr. Edvarda Beneše jsme nedosáhli takového úspěchu, jako právě letos.

V prvním kole této dlouhodobé soutěže jsme se v listopadu utkali s družstvy z SPŠ a VOŠ Kladno a SOŠ a SOU Dubská Kladno. Všichni jsme věděli, že do dalšího kola postoupí dva týmy. V našem prvním zápase jsme celkem jasně porazili výběr SOŠ a SOU Dubská Kladno 3:1 a vzhledem k tomu, že náš soupeř již předtím podlehl SPŠ a VOŠ Kladno, jsme měli postup jistý. V posledním zápase prvního kola tak šlo již jen o nasazení do dalšího kola a o sportovní čest. Zápas jsme nezačali dobře a v poločase jsme prohrávali 1:3, avšak dílem zlepšeného výkonu v druhé půli, dílem podceněním soupeře našeho týmu jsme výsledek otočili a nakonec vyhráli 4:3.

V druhém kole, které se hrálo o tři týdny později,

VOLEJBAL - okresní kolo PDF Tisk Email
Články
Napsal uživatel Mgr. Filip Dolejší   
Pátek, 22 Listopad 2013 14:02

Ve čtvrtém listopadovém týdnu se ve Sportovní hale města Stochov uskutečnilo okresní kolo ve volejbalu chlapců i dívek. Naši školu reprezentovaly oba volejbalové výběry.

Nejprve se spolu utkaly dívčí týmy. Celkem se do soutěže přihlásilo 7 družstev a systémem každý s každým nakonec všechna družstva odehrála po šesti utkáních. Vyrovnaná bilance (tři výhry a tři prohry) našich děvčat nakonec stačila na celkové čtvrté místo.

To chlapcům se vedlo o poznání hůře. Z jedenácti přihlášených družstev rozdělených do dvou skupin jako jediné neuhrálo ani jeden vítězný set, a tak v konečném výsledku se naši chlapci umístili na posledním, jedenáctém místě.

Věřme, že v budoucnu naši studenti dosáhnou na vyšší umístění a naváží tak na medailové úspěchy z let minulých.

DSC02929 DSC02931

 

 


Konečné pořadí-dívky:

1. Gymnázium Kladno VI.
2. Sportovní gymnázium Kladno
3. SPŠS a OA Kladno, Cyrila Boudy, Kladno
4. OA Slaný
5. SOŠ a SOU E. Beneše Kladno
6. SOŠ a SOU U Hvězdy, Kladno
7. SŠSaŘ Stochov

Konečné pořadí-chlapci:

 1. Sportovní gymnázium Kladno „A“
 1. SŠSaŘ Stochov
 2. SPŠS a OA Kladno, Cyrila Boudy, Kladno
 3. SPŠ a VOŠ, J. Palacha, Kladno (VI)
 4. Gymnasium Kladno
 5. Gymnázium Slaný
 6. Sportovní gymnázium Kladno „B“ (VI)
 7. SOŠ a SOU, Dubská, Kladno
 8. SOŠ a SOU E. Beneše, Kladno (VI)
 9. SOŠ a SOU U Hvězdy, Kladno
 10. OA Slaný
LAST_UPDATED2