Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Průvodcovství v německém jazyce PDF Tisk Email
Články - exkurze - výlety - besedy
Napsal uživatel spravce   
Úterý, 05 Listopad 2013 08:36
Sehr geehrte Damen und Herren!
Unser heutiger Rundgang durch Prag beginnt am Pulverturm ..... Tak nějak začínala naše procházka po Praze 21.10.2013, při níž si žáci 4.A/B vyzkoušeli provádění turistů po památkách Královské cesty.
PhDr. Pavla Kaňková
Fotografie0041 Fotografie0042 Fotografie0043
Fotografie0044 Fotografie0045
LAST_UPDATED2