Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Průvodcování PDF Tisk Email
Napsal uživatel spravce   
Úterý, 17 Květen 2011 07:17

Netradičně v ulicích Slaného probíhala výuka německé konverzace ve 3.B. Žáci si vyzkoušeli průvodcování zatím v rodném městě, ale v červnu je něco obdobného čeká v Praze na Královské cestě. A jak zjistili, není vůbec snadné informovat o památkách a historii v cizím jazyce. Chce to hodně znalostí a tréninku.

PhDr. Pavla Kaňková

P5130057

LAST_UPDATED2