Newsflash

Protože se na naší škole vyučuje španělský jazyk, jsme rádi za jakoukoliv příležitost, kdy si naši žáci mohou pohovořit s rodilým mluvčím. Diego je jedním z řady zahraničních dobrovolníků z ICM, který nám nabídl pro tento školní rok spolupráci. Od listopadu začal docházet do výuky španělského jazyka a svým milým, přátelským přístupem si naše žáky rychle získal. Diego pomáhá našim žákům překonat stud a nebát se komunikovat. Hodiny s ním jsou rozhodně příjemným zpestřením výuky.

Celý článek.

Den otevřených dveří na Střední škole při velvyslanectví Ruské federace – duben 2011 PDF Tisk Email
Napsal uživatel spravce   
Úterý, 26 Duben 2011 12:44

Dne 20. 4. 2011 se třída 3. B zúčastnila letošního dne otevřených dveří na Střední škole při velvyslanectví RF V Praze. Po tradičním přivítání ředitelem školy a prohlídce školy se studenti zúčastnili hodiny anglického jazyka v jedenácté třídě. V hodině byla prezentována  vzdálená místa, která by studenti chtěli v budoucnu navštívit.Dále se student třídy Jaroslav Kosina zúčastnil „ kulatého stolu“, kde studenti hovořili o zájmech dnešních mladých lidí a ruští studenti ilustrovali své zájmy pomocí několika vystoupení .

V té době ostatní studenti zhlédli klasickou ruskou pohádku  v původním znění. Předposledním bodem programu byl koncert všech zúčastněných škol. Naši školu reprezentoval náš výborný bubeník Zdeněk Puchmeltr /také student třídy 3.B /. A jako obvykle posledním bodem naší návštěvy byl chutný oběd v jídelně školy.

IMG_1654-300

LAST_UPDATED2